Kam s rodinou cez predĺžený víkend

Mesiac máj vyšiel tento rok veľmi dobre. Dva týždne po sebe máme v piatok štátny sviatok a to znamená predĺžený víkend. Spolu v kombinácii s pekným slnečným a teplým počasím ponúka nespočet možností, ako využiť voľný čas. Skôr, než sa vás vaše deti opýtajú, čo budete robiť cez voľné dni, ponúkame vám tip na rodinný výlet na Liptove.

Počas zimy a studených jarných dní deti veľmi von nemohli chodiť a aj na jazdenie na bicykloch mohli v takom počasí zabudnúť. Skrátka sú nevylietané a túto prebytočnú energiu si nemajú kde uplatniť. Nečudo, že potom rodičia často mávajú pocit, že ich deti hnevajú. Lenže oni sa v podstate iba nudia, nechcú nás zlostiť. Zoberte ich teda na niektorý z dvoch predĺžených májových víkendov do prírody, nech sa tam dosýta vyšantia a užijú si iného prostredia, než v ktorom sa stále pohybujú, čerstvého vzduchu a nech spoznajú nových priateľov. Pri tom si aj vy skvele oddýchnete a naberiete nových síl. Rodinná dovolenka na Liptove prospeje celej rodine.

Ubytovanie v budove vo vkusne upravenej záhrade, kde sa deti môžu vybehať a vyšantiť, je riešené do podoby rodinného prostredia, aby sa tam deti cítili ako doma, striasli ostych a naplno využili celý čas. Pre vás je toto skvelé ubytovanie pri Tatralandii dobrou východiskovou základňou pre výlety do blízkeho okolia. Buď dáte prednosť pešej túre po okolí, a Liptov je nádherná krajina pre takéto vychádzky, alebo si zájdete do niektorého z aquaparkov, ak vy aj deti milujte vodu a šantenie v nej.

A keď deti večer padnú do postele únavou a plní zážitkov, vy sa môžete vyšantiť večer na tanečnom parkete v rytme kubánskych tancov. Predĺžený májový víkend je tu nie len pre vaše deti, ale aj pre vás. Aj vaša partnerka si zaslúži, aby ste sa jej venovali. Romantické prostredie Liptova je ako stvorené na načerpanie novej energie do života.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.