Stolička Spinalis

Bolí vás chrbát? Ste unavení z dlhého sedenia v práci? Že už máte aj ergonomickú stoličku a ani tá nepomáha? Ani fitlopta? Najvyšší čas sa zamyslieť a vzniknutú situáciu začať riešiť.


Začína sa to už v detstve. Hodiny strávené v školskej lavici, potom krátka cesta domov a doma, namiesto šantenia na dvore, ďalšie hodiny strávené pri počítači. A výsledok? Nadváha, chybné držanie tela a neskôr aj bolesti chrbta. V dospelosti je situácia podobná. Dlhé sedenie v práci, potom doma pri televízore. A pohyb? Takmer žiadny. Ochabnuté svalstvo však už nie je len estetický problém, ale aj zdravotný. A následné bolesti, hlavne chrbta, na seba nenechajú dlho čakať.

spinalis pilot Ako teda z toho von? Ak máte zamestnanie, v ktorom počas pracovnej doby väčšinu času používate klasické kancelárské stolicky, vaše svalstvo je uvoľnené a máte tendenciu hrbiť sa. Rastie tým tlak na stavce aj medzistavcové platničky. Po čase vás začne bolieť chrbát. Chrbtici najviac vyhovuje sedenie vo vzpriamenej polohe. S vystretým chrbtom. Ibaže na to musíte neustále myslieť a narovnávať sa. Pomôcť vám pri tom môže fitlopta. Odborníci síce sedenie na nej doporučujú, no maximálne na dve hodiny denne. A čo máte robiť vy, keď sedíte denne aj osem či viac hodín?

Zaobstarajte si stoličku Spinalis! Táto unikátna stolička, zaradená do kategórie zdravotníckych pomôcok, vyrieši vaše problémy so zdravým sedením. Pohyblivý sedák posadený na pružine sa pohybuje s vami. Chrbtica je tak v správnej polohe po celý čas. Aj keď sa nakláňate. Na vzpriamené držanie tela myslieť nemusíte. Stolička Spinalis to rieši za vás. Pri sedení na nej si zároveň posilňujete nielen svalstvo chrbtové, ale aj brušné. Čo nie je vôbec na zahodenie.

Na výber máte viacero modelov. Vybrať si teda môžete stoličku tak pre seba ako aj pre vaše dieťa. Jednotlivé modely majú nastaviteľné sedadlo, opierku na chrbát alebo aj opierky na ruky. Sú tak isto rozlíšené podľa výšky a hmotnosti osoby, ktorá bude stoličku používať.

Správnym výberom a používaním stoličky Spinalis získate pohodlie pri dlhom sedení nielen v práci, ale aj doma. Zbavíte sa bolestí hlavy a chrbta. A ak nimi ešte netrpíte, verte, že ani tak skoro nebudete.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.