Hurá do záhrady

Slovenské televízia (či Rozhlas a televízia Slovenska? – kto sa má v tých tuneloch vyznať) dnes uviedli na obrazovku nový program. O čo ide?Tiež som bol na to zvedavý, programy tohto typu sa u nás pozerávajú.
hurá do záhrady
Ako v porovnaní so Superstár či všetkými tými ružovými záhradami a bielymi plášťami sa dá, ale som rozmýšľal celý program (našťastie netrvá dlho), komu je určený. Slovník, prevedenie, skratky, zdá sa že novým mladým majiteľom domov v satelitoch. Chlap furt v robote, žena sa nudí, záhradu by to chcelo na „japonský spôsob“. Nejaké informácie, ktoré by zaujali diváka, škoda ich zverejňovať, veď tento druh divákov ich aj tak nevyužije. Možno je to dobre, pretože inak by si každý majiteľ stromu, ktorý má v prsnej výške priemer 80 cm, ich zoťal sám…

Kto je odkázaný len na slovenskú televíznu produkciu (ľutujem ich), tak sa možno pri tomto programe poučí a zabaví. Kto má možnosť sledovať programy podobného rangu od (zahraničnej) konkurencie, zrejme v ušetrenom čase sa bude venovať svojej rodine. Alebo svojej záhrade.

Odpoveď na otázku, čo týmto programom STV sleduje a komu je určený, prišla v závere programu. Program bol financovaný z príspevkov Ministerstva kultúry. Teda z vašich daní zase dali robotu niekomu, kto sa riadi heslom: Kto umí, umí, kdo neumí, tak to učí.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.