Kvalitná posteľ pre zdravý spánok

Neviete zaspať? Budíte sa v noci? A či ráno vstávate s pocitom, že ste viac unavení ako večer? Príčin môže byť viacero. Narušená psychika, príliš vysoká teplota v miestnosti alebo aj nevhodná posteľ. A možno, že všetko dokopy.


Spánok je nielen príjemný, ale aj nesmierne dôležitý. Zabezpečuje celkovú regeneráciu tela. To znamená, že obnovuje ako fyzické, tak aj psychické sily. Potreba spánku závisí hlavne od veku. So zvyšujúcim sa vekom potrebujeme vraj spánku čoraz menej. Kým novorodenec prespí takmer celý deň, staršiemu človeku stačí šesť hodín. Hoci potreba spánku vekom klesá, potreba kvalitnej postele je omnoho výraznejšia. Veď práve vhodná posteľ môže ovplyvniť to, ako sa cítime.

Aby sme si však mohli dokonale oddýchnuť, dôležité je miesto, kde spíme. Naša posteľ. Musí byť pohodlná, ale aj funkčná. Prispôsobená našej váhe a výške. Častokrát aj nášmu zdravotnému stavu.

Vymeniť kompletne všetky postele nie je vždy nevyhnutné. Aj keď nová posteľ z dreveného masívu by mohla byť nielen funkčnou pomôckou, ale aj exkluzívnym bytovým doplnkom. Prírodné materiály sa predsa hodia do každého interiéru. No pre zdravý spánok je dôležitý aj kvalitný rošt, vhodne vybratý matrac a samozrejme prikrývka s vankúšom.

Ak si potrebujete vybrať kompletné vybavenie postele, nemusíte ísť ani do obchodu. Stačí vám pohľad na internet. V e-shope www.prespanok.sk nájdete všetko potrebné. Dozviete sa okrem iného aj to, aký matrac svedčí práve vašej postave, ktorý vankúš si máte vybrať, ak vás bolieva šijové svalstvo či vás trápia medzistavcové platničky. A ak sa v noci navyše ešte aj potíte, vzdušné prikrývky z moderného funkčného materiálu budú tým pravým pre vás.

Všetky doplnky do vašej postele sú testované a ich kvalita spoľahlivo overená. Zaručuje nielen funkčnosť, ale aj zdravotnú nezávadnosť. A tak si môžete byť istý, že vami vybrané matrace, vankúše aj prikrývky spĺňajú prísne hygienické a zdravotné kritériá. Neobsahujú žiadne škodlivé látky a teda ich ani neuvoľňujú.
Ak sa rozhodnete pre kúpu novej postele alebo matraca, už o dva dni môže byť u vás doma a vy sa konečne spokojne vyspíte.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.